Sami Berat Marçalı’nın Yeni Oyunu “Yalnızlar Kulübü” Toy İstanbul’da

Kaya Akkaya, Devin Özgür Çınar, Olgu Baran Kubilay, Umut Kurt, Ceren Taşçı ve Duygu Yetiş; TOY İstanbul ve B Planı’nın ortaklığında hayata geçirilen yeni tiyatro oyunu “Yalnızlar Kulübü”nde buluşuyor. Sami Berat Marçalı’nın, bir kişisel gelişim kursunun on haftalık serüvenini mercek altına alan oyunu “Yalnızlar Kulübü”, 30 Ekim Salı ve 31 Ekim Çarşamba akşamları 20.30’da TOY İstanbul’da sahnelenecek.

Her şeyden çok sıkıldın. Hiçbir şeye yeterince dürüst olamıyorsun. Aynaya bakıyorsun, gördüğün tek şey yapayalnız bir sen. Yaşamanın anlamını kaybettin. Yaşamın hiçbir amacı yok senin için. İşte; “Hayat ritmini bul” seni bekliyor o zaman! Hayat ritmin mi kayboldu? Ya da hayatına ritim mi katman gerek? On hafta. Haftada iki dersten toplam yirmi ders. Sonra her şey çok daha güzel olacak. Bu bir deneyim. Hep beraber sıfır noktasından başlıyor ve bu deneyimin bizlere sunduklarıyla şahsi haritalarımızda kayboluyoruz.

Sami Berat Marçalı’nın yazıp yönettiği yeni oyunu “Yalnızlar Kulübü”; TOY İstanbul ve B Planı’nın ortak yapımcılığında sahneleniyor. Dekor tasarımını Marta Montevecchi’nin, ışık tasarımını Alev Topal’ın, kostüm tasarımını Dilek Tora’nın yaptığı oyunun illüstrasyonları Dilan Sarıoğlu’nun, fotoğrafları Deniz Sabuncu’nun, fotoğraf ve teaser videosu ise Olgu Baran Kubilay’ın imzasını taşıyor.

30 Ekim 2018 Salı ve 31 Ekim 2018 Çarşamba akşamları saat 20.30’da TOY İstanbul’da sahnelenecek tek perdelik “Yalnızlar Kulübü” oyununun biletleri, Biletix’ten ve her gün 14.00’ten itibaren açık olan TOY İstanbul gişesinden temin edilebilir.

 

Bilet fiyatları: Tam 60 TL – Öğrenci 40 TL

 

Adres: Maçka Gmall – Harbiye, Kadirgalar Cad.

No:3 34367 Maçka/İstanbul

Tel: +90 212 970 28 69

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here